Семінар за проектом ERASMUS+ INTENSE

1

18 – 20 квітня 2018 року представники Інституту екології Карпат  НАН України взяли участь у стартовому семінарі, присвяченому презентації програми ERASMUS+ INTENSE (Integrated Doctoral Program for Environmental Policy, Management and Technology).

2

Семінар проходив у ХНУ імені В.Н. Каразіна за участі представників Естонського університету природничих наук (Естонія), Центральноєвропейського університету (Угорщина), компанії ERDA RTE (Нідерланди), Уппсальського університету (Швеція), університету Західної Аттіки (Греція), Університету Вармії та Мазур в Ольштині (Польща), Українського НДІ екологічних проблем, ННЦ «Інститут ґрунтознавства та агрохімії імені О.Н. Соколовського», Одеського екологічного університету.

Шпаківська Ірина презентувала наукові напрями, які розробляються в інституті та можуть бути продовжені в рамках проекту INTENSE, а також особливості функціонування транскордонних резерватів на території України. Аспірант Інституту Пижик Ігор виступив з презентацією свого дисертаційного дослідження «Просторовий аналіз запасів органічного Карбону та території Стрийсько-Сянської Верховини».

Також співробітники інституту взяли участь у заходах Інформаційного дня Програми ЄС Еразмус+ щодо особливостей фінансового менеджменту, що проводився 19 квітня 2018 року Національним Еразмус+ офісом в Україні в ХНУ імені В.Н. Каразіна