Другий інформаційний лист
Шановні колеги! Дякуємо за Ваші повідомлення взяти участь у роботі ХІIІ з’їзду Українського ботанічного товариства. Організаційний комітет XIII з’їзду Українського ботанічного товариства планує видання збірки матеріалів до початку роботи з’їзду. м. Львові (18) 19-23 (24) вересня 2011 р. на базі Інституту екології Карпат НАН України та інших наукових установ та ВНЗ.
Правила оформлення публікації: Текст у редакторі Microsoft Word, формат файлу doc. Обсяг публікації одна сторінка – не більше 2500 знаків з урахування пробілів. Назва файлу – перші літери прізвища першого автора латинською мовою з маленької букви (не більше 8 літер). Формат паперу А4, поля по 2 см з усіх боків, шрифт Times New Roman, 14 пт, символи гарнітури Symbol. Інтервал між рядками одинарний. Текст без абзаців і переносів, без таблиць, рисунків, графіків. Назва доповіді – малими буквами. Список літератури не додається. Посилання на літературні джерела – у тексті в круглих дужках [наприклад, (Данилик, 2010)].
Зразок оформлення публікації: Приклад назви файлу: shiyan.doc .
Шиян Н.М.1, Гончаренко В.І.2
Флора . . .
1Інститут ботаніки ім. М.Г. Холодного НАН України, м. Київ
2Львівський національний університет імені Івана Франка
E-mail: herbarium@ukr.net
Текст . . .
Матеріали просимо надсилати на адресу організаційного комітету в електронній формі (e-mail) та в роздрукованому вигляді (1 примірник) поштою. До роздрукованих матеріалів обов’язково додається супровідний лист з рекомендацією публікації до друку за підписом Голови осередку або відділення Українського ботанічного товариства.
Матеріали, що не відповідають вимогам, або не мають супровідного листа, не будуть прийняті до друку.
Адреса оргкомітету :
Дорошенко Катерині Василівні,
Інститут екології Карпат НАН України,
вул. Козельницька, 4, м. Львів, 79026
ТЕЛЕФОН: (032) 270-74-43
ТЕЛЕФОН/ФАКС: (032) 270-74-43
UBTzjyzd2011@gmail.com
Термін подання матеріалів: до 01 травня 2011 року.
Матеріали, надіслані після цього терміну, не будуть надруковані.Надіслані матеріали не повертаються. Вартість публікації (однієї повної сторінки) становить 60 гривень. Оплата є обов’язковою умовою публікації матеріалів. Гроші просимо надсилати поштовим переказом на адресу:
Паньків Наталії Євгенівні,
вул. Коновальця буд. 17, кв. 19, м. Львів, 79013
або
ЛВ ЦФ ПАТ «КРЕДОБАНК»
МФО 325365
Паньків Наталії Євгенівні
Рах 2620201333349
Ід код. 2635014862
Копію квитанції про сплату необхідно вислати разом з роздрукованими матеріалами на адресу оргкомітету не пізніше 01 травня 2011 року. У текстовому повідомленні вкажіть, будь ласка, прізвище та ініціали особи (осіб), яка (які) сплачує вартість публікації.
Організаційний внесок становить 100 гривень. Його сплачують учасники, які особисто візьмуть участь у роботі ХІІІ з’їзду УБТ.
Організаційний внесок просимо надіслати до організаційного комітету (одночасно з платнею за публікацію) не пізніше 01 травня 2011 року.
Проїзд, харчування, проживання учасники з’їзду сплачують особисто. Орієнтовна вартість проживання: в гуртожитках – бл. 100 грн. за добу; в готелях – від 250 грн. за добу. Детальна інформація про вартість проживання в готелях Львова буде розміщена на веб-сайті Інституту екології Карпат НАН України:
www.ecoinst.lviv.ua
Потурбуйтеся, будь ласка, про зворотний квиток.
Організаційний комітет планує культурну програму та екскурсії під час роботи ХІІІ з’їзду УБТ.Обрати екскурсію Ви зможете під час реєстрації.
Будемо раді бачити Вас у Львові!
Оргкомітет ХІIІ з’їзду УБТ